47-ronin-posters-featured

47 Ronin film izle

A band of samurai set out to avenge the death and dishonor of their master at the hands of a ruthless shogun

GRAVITY-Yercekimi-Poster-afis-film-movie-wide-genis-470x260

Yerçekimi

Dr. Ryan Stone zeki bir tıp mühendisidir ve emekliliğinden önce son görevine çıkan yetenekli ve deneyimli astronot Matt Kowalsky'nin yönetimindeki mekikte ilk uzay yolculuğuna çıkar. Herşey yolunda gibi görünürken rutin bir keşif yürüyüşü sırasında bir felaket yaşanır. Mekik çarpan bir cisim sonucu paramparça olur.

meryem_filminin_galasi_aksehirde_h582

Meryem

Anadolu'nun küçük bir kasabasında yaşayan ve güzelliği herkesin dilinde olan Meryem, kasabadan bir ailenin İstanbul'da yaşayan oğlulları Mustafa ile evlendirilir. Birkaç gün sonra İstanbul'a dönen Mustafa'nın ailesiyle yalnız kalan Meryem onlara hizmet etmeye başlar. Kayınpederi ölmüş babasının arkadaşı olan Meryem yalnız kaldığı bu evde umutsuzluğa kapılsa da annesi ona sabırlı olmasını söyler. Murat ise askere gitmeden önce Meryem'e aşık bir gençtir. Murat köye geri döndüğünde artık Meryen için bir tehdit oluşturuyordur.

The Aliens Cometh -- Riddick

Riddick

Left for dead on a sun-scorched planet, Riddick finds himself up against an alien race of predators. Activating an emergency beacon alerts two ships: one carrying a new breed of mercenary, the other captained by a man from Riddick's past.

Son Eklenen Filmler

Cuestión de suerte ( Question of Luck Erotik Film ) izle

Cuestión de suerte ( Question of Luck Erotik Film ) izle

EN : A good-looking young guy living in a village on the Basque coast is set to marry his sweetheart. A series of events pose obstacles. He rents a room from a sexy French widow with a shady past, and finds a crashed vehicle near his new rented room. What impact will these events have on his calm, routine life, and the other villagers? …
Yerli erotik film Kış Bekarı izle

Yerli erotik film Kış Bekarı izle

TR : Erotik türk filmleri arasında klasikleşmiş olan Dilber Ay imzalı “Kış Bekarı” isimli erotik film TR Film İzle farkıyla seyrinize sunulmuştur. Erotik Film İzleme adresiniz iyi seyirler diler!
Erotik Film Doyumsuz Eşler ( Insatiable Wives ) izle

Erotik Film Doyumsuz Eşler ( Insatiable Wives ) izle

EN : Showing one plot summary Donna is unfulfilled. In an unsatisfying marriage, Donna finds herself fantasizing about her sultry friends' lovers. But for Donna, fantasy and forbidden desires are about to be reawakened. Each morning, Donna will find herself in the arms of a new lover, while her sexy friends seduce her husband in more…
1 3 4 5 6 7 8 9 14